ÚvodPodpora → Aktualizácia

Aktualizácia SIS7

Aktualizácia SIS7

Číslo verzie : 7.195

Datum verzie : 09.11.2011

-    opravena příručka č.97 v dokumentaci pro přechod na nový rok a změny DPH na 14% platí pro CZ

-    oprava sestavy č.242 Alergeny pro SK

-    úprava sestavy č.303 Tržby čipů

 

Číslo verze : 7.193

Datum verze : 27.5.2011

Hlavní změny: Ekonomické tiskové sestavy, tlačítka pro zvětšení a zmenšení písma, vytvoření přihlášky strávníka pomocí načtení čipu

Upozornění: Po nainstalování aktualizace nezapomeňte provést opravu souborů! (pomocí příkazu Aplikace->Oprava ouborů)

 

Popis

1) V souladu s moderním trendem šetření nákladů jsme se rozhodli přepracovat veškeré sestavy programu SIS7 do tzv. ekonomického módu. Tento tisk vyvoláte pomocí příslušné volby v tiskovém okně. Sestava se poté vytiskne pouze v jednoduchém formátu, tj. bez tučných čar nebo písma. Data samozřejmě zůstanou stejná.

Ukázka sestavy tisknuté normálně a v ekologickém režimu

Spotřební koš - Normální

Ekologický tisk

Spotřební koš - Eko

 

2) Další novinkou je možnost zvětšit si písmo v libovolné oblasti programu SIS7 (případně si jej zmenšit). Nově se tato nastavená velikost pamatuje poté pro všechny tabulky. Tuto vlastnost ocení především majitelé větších monitorů, kde by jim mohlo činit problém čitelnost menších znaků.

Tlačítka pro změnu velikosti

3) Další novinkou je možnost při vytváření přihlášky strávníka, načíst jeho číslo pomocí přiložení indentifikačního média ke čtecímu zařízení. Provední je jednoduché, vedoucí jídelny zvolí novou přihlášku a stiskem tlačítka pro načtení čipu zobrazí formulář, který čeká na přiložení média. Jakmile strávník akci provede, do přihlášky se automaticky doplní jeho údaje a vedoucí může přejít k výběru objednaných dnů.

Přihlášení pomocí čipu

 

Zákaznická podpora

 

Linka zákaznické podpory je v provozu každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin.

+420 558 434 170
+420 595 178 050
+420 603 433 844
info@ulrichsw.cz

Rychlý kontakt

Tímto uděluji firmě Ulrich Software s.r.o. souhlas se zpracováním všech svých osobních údajů vyplněných v tomto formuláři a popř. uvedených v textové zprávě za účelem kontaktování firmy Ulrich Software s.r.o. Mé údaje budou uloženy pouze po nezbytně nutnou dobu. Údaje nebudou předány třetím stranám. Udělení souhlasu je dobrovolné a souhlas lze kdykoliv odvolat, a to napsáním e-mailu na adresu: info@ulrichsw.cz. Odvoláním souhlasu zůstane zákonnost předcházejícího zpracování údajů nedotčena.